Van Wanssum Café ligt in het prachtige nieuwe midden van Wanssum dat afgelopen jaren volledig op de schop is gegaan. Op het terras van Van Wanssum Café geniet je van de groene omgeving onder het genot van een kop koffie met gebak of een drankje en borrelhap.
Van Wanssum café is de perfecte uitvalsbasis voor grote en kleine partije, binnen en buiten zijn diverse mogelijkheden. Maar ook aan dineren, borrelen en catering is gedacht. Voor groepen vanaf 10 personen kunnen we onze catering Smaken&zo inschakelen. Een uitgebreide luxe lunch of een diner/bbq vanaf de ofyr. Er zijn mogelijkheden genoeg.
Naast de mogelijkheden in ons eigen café, werken we ook nauw samen met partijen uit onze omgeving om gasten het nieuwe Wanssum te laten ontdekken. Denk aan wandelen, fietsen, kanoën en zelfs suppen.
Wil je meer weten over deze arrangementen? Bel of mail!
Terug naar overzicht